Szkolenie na wczasach

Osoby zainteresowane przyjazdem do nas na wczaso – szkolenie prosimy o kontakt telefoniczny. Organizujemy je praktycznie cały rok.

Codziennie, od poniedziałku do soboty włącznie (czasem, wyjątkowo do piątku), odbywają się wykłady i szkolenie Właścicieli (bo to Oni przede wszystkim mająwiedzę przyswoić) oraz praktyczne wdrażanie tej wiedzy podczas zajęć z psiakami pod bacznym okiem Zaklinaczki – Pani Katarzyny Misiudy. Łącznie, w ciągu dnia są to 3 godziny intensywnej pracy połączonej z zabawą, szkoleniu w lesie, polu, ruchu ulicznym. Podczas wczaso – szkolenia psy uczą się błyskawicznego siadania, zostawania na odległość (np. pies koło psa), idealnego chodzenia przy nodze w trudnych warunkach np. mijających się psach, a nawet koniach, czy kotach. Niepodejmowania pokarmu z ziemi i od osób obcych (niezwykle ważna kwestia!), niepodchodzenia do nawołujących ludzi i skupiania uwagi wyłącznie na swoim właścicielu. Zajęcia prowadzone są na ogół  indywidualnie, ale czasem też w grupie. Jednak Właściciel ma za zadanie robić z psiakiem  coś innego, niż np. sąsiad stojący metr  obok. U nas pies ma nie „papugować” – działać mechanicznie i bezmyślnie, tylko słuchać i reagować logicznie WYŁĄCZNIE na swojego Pańcia.  Prosimy pamiętać, że nie stosujemy żadnych smakołyków, czy klikerów. My nie musimy uciekać się do przekupstwa, bądź używania sztucznych dźwięków typu kliker. Jest to całkowicie zbędne ( a wręcz kuriozalne), gdyż znając psychologię psa, wiemy w jaki sposób go nagrodzić, by poczuł się uszczęśliwiony realizując każde polecenie. Nie zabierajcie zatem Państwo ze sobą kilogramów smakołyków oraz worków na nie. Nie będziecie mieli już nigdy utłuszczonych kieszeni wypchanych przysmakami. W naszej Szkole nie akceptujemy też głodzenia psa przed zajęciami, by zechciał zjeść „nagrodę ” !

Tego właśnie i wielu innych niesłychanie ważnych kwestii chcemy Państwa nauczyć. Poziom i styl prowadzonych zajęć, zawsze dostosowujemy indywidualnie do każdej Osoby i możliwości psychofizycznych psa. Maksymalnie wykorzystujemy czas spędzony z nami.

Jeśli pies jest AGRESYWNY do ludzi czy psów i chcą go Państwo tego oduczyć – tym bardziej zapraszamy. W końcu gdzie, jak nie u nas w ciągu dnia lub dwóch, tej przywary się pozbędzie – bez względu jakiego pochodzenia jest to agresja. Cieczka u suki także nie stanowi najmniejszego problemu – przecież to NORMALNY stan fizjologiczny, nie zaś przypadłość do dyskryminacji ! Prosimy jedynie nas wcześniej poinformować ( przed samym przyjazdem) i zabrać majtki dla niej, by nie zabrudziła pokoju hotelowego.

Koszt szkolenia 1 psa wynosi 200zł/1 dzień. Pracujemy z psami 6 dni od poniedziałku do soboty, więc łączny koszt szkolenia na naszych wczasach wynosi 1200 zł. Jeśli np. przyjeżdża jedna, dwoje lub troje osób z psem, opłata za szkolenie wynosi zawsze tyle samo, czyli 1200zł. Warto zatem zabrać ze sobą Rodzinę, Partnera czy Przyjaciela, by przyłączyli się do wypoczynku i nauki.

wsz2


Hit Counter provided by Curio cabinets