Zaklinaczka Psów

Pewnie zastanawiacie się Państwo dlaczego mielibyście zdecydować się właśnie na TĘ konkretną Szkołę, czy też metodę szkolenia, kiedy do wyboru jest tyle innych, tradycyjnych, tańszych, może łatwiej dostępnych…
Jest powód !
To Katarzyna Misiuda „ZAKLINACZKA PSÓW” – właściciel, twórca Szkoły, ekspert w dziedzinie kynologii. Od wczesnego dzieciństwa zaintrygowana relacjami 2 gatunków: człowieka i psa, od lat z sukcesami pracuje zarówno jako terapeuta-psycholog, jak i hodowca, prowadząc nieustanne,  wnikliwe obserwacje i badania  osobowości psów. Zafascynowana korelacjami emocjonalnymi człowiek – pies, nie ustaje w badaniach fenomenu wpływu ludzkich uczuć i emocji na zachowanie i postępowanie psa. Skutecznie obala mity pielęgnowane przez właścicieli psów,  hodowców, a nawet niektórych treserów czy psich psychologów. Dotyczą one m.in. zazdrości, agresji, rzekomej konieczności nagradzania smakołykami, i wielu innych utartych „metod” tresury.
Z niespotykaną precyzją i wyczuciem dokonuje doboru swoich szczeniąt do nowych właścicieli, uwzględniając ich potrzeby, temperament i osobowość. Przez ponad 20 lat odchowała wielu utytułowanych Championów. Jest wykładowcą i szkoleniowcem w swojej nowatorskiej Szkole, a grono zachwyconych efektami jej pracy Właścicieli i szczęśliwych psów stale się powiększa.
Każdy, kto z zaangażowaniem i determinacją uczęszczał do jej Szkoły, wychodził z niej odmieniony – zarówno pies, jak i Właściciel. Pomijając oczywiste kwestie, czyli nauczenie psa perfekcyjnego wykonywania poleceń, p. Kasia uczy Właścicieli tych wszystkich umiejętności, którą sama posiadła.  A więc, przede wszystkim, jak ŚWIADOMIE kochać psa, by ten, w dowód miłości, wierności i bezgranicznego oddania, przysparzał nam szczęścia każdego dnia. Oto powód, dla którego warto przyjść do naszej Szkoły!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą czegoś innego niż zwykła tresura – tych, którzy chcą być ROZUMIANI,KOCHANI I SZANOWANI przez swojego psa, bez żadnych nagród czy przekupstwa. Jeśli posiadanie Go jest dla Państwa czymś więcej, niż tylko karmieniem, wyprowadzaniem i głaskaniem, to znaczy, że podzielamy te same wartości i warto o tym porozmawiać.

Gorąco zapraszamy !

P1020234

 

Trochę historii:

Szkoła dla Właścicieli i ich psów powstała w Kielcach w roku 1990, początkowo jako szkółka przeznaczona dla bullterrierów urodzonych u p.Misiudy. Z czasem jednak zainteresowanie ze strony właścicieli innych ras wzrastało, a stale budowane doświadczenie, znajomość psychologii człowieka i „odkrywanie” psa zjednywało Zaklinaczce coraz większe zainteresowanie ze strony Właścicieli pragnących świadomego kontaktu ze swoimi psami.

W wyniku tego roku 1995 została powołana „pełnowymiarowa” Szkoła, do której z całej Polski, a nawet z zagranicy, zjeżdżają wszyscy, którzy chcą nauczyć się tej fenomenalnej metody pogłębiania relacji z psem. Od tamtej pory „mury” Szkoły opuściła pokaźna liczba Uczniów, a większość z nich potrafiła skutecznie wykorzystać zdobyte umiejętności w budowaniu relacji ze swoimi kolejnymi czworonogami. Potwierdzają to sygnały od Właścicieli, z którymi p. Katarzyna utrzymuje stały kontakt i służy im radą zawsze, kiedy tego potrzebują.


Hit Counter provided by Curio cabinets